Podziękowania

 

Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa

wtedy proste „dziękuję”

zawiera wszystko co chcemy wyrazić.


 2017/2018

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców Zespołu Szkół im. Św. Maksymiliana Kolbe w Gnojnicy Dolnej wraz ze społecznością uczniowską serdecznie dziękuje Firmie Handlowej „KASIA” Bugaj Spółka Jawna (Sklep Lewiatan) z Gnojnicy Dolnej – Łucji Bugaj za cenny gest wsparcia przy organizacji zabawy choinkowej dla uczniów  Zespołu Szkół w Gnojnicy Dolnej.

    Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce i dobrą wolę, życzymy powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń oraz wielu sukcesów.

 


 2017/2018

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców Zespołu Szkół im. Św. Maksymiliana Kolbe w Gnojnicy Dolnej wraz ze społecznością uczniowską serdecznie dziękuje Panu Mirosławowi Ciuł -Prezesowi Elektromontażu Rzeszów S.A. za życzliwość i udzielone wsparcie finansowe naszej placówce. Przekazane pieniądze przeznaczone zostaną na wsparcie działań związanych z organizacja Dnia Dziecka, zakup nagród (książek, dyplomów) dla uczniów osiągających bardzo dobre wyniki w nauce oraz doposażenie bazy dydaktycznej szkoły. 
     Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce i dobrą wolę, życzymy powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń oraz wielu sukcesów.

 


 2018/2019

Drodzy Rodzice.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy wsparli działalność Rady Rodziców w ubiegłym roku i już dokonali wpłat na fundusz Rady w tym roku szkolnym. Doceniamy Państwa wsparcie i jesteśmy wdzięczni za każdą wpłatę. Zachęcamy Państwa do aktywnej współpracy w bieżącym roku, jesteśmy otwarci, cenimy sobie wszelkie sugestie i uwagi. W ubiegłym roku, dzięki osobistemu zaangażowaniu wielu osób, wpłatom od rodziców oraz środkom pozyskanym od sponsorów, wspólnie udało się zrealizować dla naszych dzieci kilka ciekawych przedsięwzięć ( m. in. zorganizowana została zabawa karnawałowa, wyjazd do kręgielni z okazji Dnia Dziecka, zakupiliśmy książki i nagrody dla absolwentów i uczniów osiągających bardzo dobre wyniki w nauce). Pragnę Państwa zachęcić do wpłat na Fundusz Rady Rodziców. Zdajemy sobie sprawę i rozumiemy, że dla niektórych z Państwa to kolejny kłopotliwy wydatek. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni za każdą, nawet drobną wpłatę. Bez Państwa czynnego udziału nie udało by Nam się osiągnąć tego co zrobiliśmy i nie będziemy mogli realizować kolejnych zadań w bieżącym roku szkolnym. Chcemy aby w naszej szkole tętniło życie, a młodzież czuła się tu dobrze, bezpiecznie i u siebie. Pragnęlibyśmy kontynuować podjęte działania i liczymy na Państwa wsparcie. Ponadto zapraszamy każdego z Rodziców do współpracy. Każda klasa ma jednego swojego przedstawiciela w Radzie Rodziców, ale tak naprawdę każdyz Państwa jest mile widziany! Cenne jest każde, nawet najmniejsze zaangażowanie!

Przewodnicząca Rady Rodziców przy Zespole Szkół w Gnojnicy Dolnej

Agnieszka Róg